ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zwolnienie ważnej osobowości z WWE, Co dalej z Cameron?, Uczestnicy Tough Enough na Raw

13_CAMER_02052013ca_0460b.jpg

– Zarząd WWE zwolnił Lisę Fox Lee, czyli Wiceprzewodniczącą ds. Kontenta. Pracowała Ona dla federacji od 1995, a na stanowisko wiceprzewodniczącej została awansowana w Styczniu, tego roku, na życzenia samego Vince’a McMahona.

Nie zostało jeszcze oficjalnie powiedziane co było powodem zwolnienia Lisy.

– Jeżeli oglądaliście pierwszy odcinek nowego sezonu Total Divas, mogliście dostrzec iż Cameron wystąpiła tam w bardzo małej roli i przez krótki czas. Taki harmonogram zostanie prawdopodobnie kontynuowany przez cały sezon, ponieważ ma on głównie skupiać się na Eva Marie oraz The Bella Twins, w celu promowania ich postaci. Wszystkich fanów Cameron jednak uspokajamy, gdyż poniżej znajdują się dokładne wyjaśnienia samej Divy:

Tłumaczenie: 

„Do wszystkich fanów, którzy zadawali mi to pytanie: Jestem bardzo wdzięczna za danie mi szansy udziału w Total Divas i nie życzę nic innego wszystkim paniom, które tam występują jak wielkiego sukcesu. Co prawda możecie mnie nie zobaczyć już tak często jak w poprzednich sezonach, jednak miejcie na uwadze iż WWE wraz ze mną ciężko pracuje na postacią Cameron, jak również ja sama nad marką Ariane. Dziękuję Wam wszystkim za bardzo duże wsparcie i obiecuję, że zrobię wszystko abyście w przyszłości otrzymywali ode mnie dużo więcej lepszych rzeczy! Ciągle chce dawać Wam jak najwięcej radości. Kocham Was wszystkich”

 – WWE ogłosiło na swoim Twitterze, że wszyscy uczestnicy tegorocznego Tough Enough będą obecni podczas najbliższego Raw, które odbędzie się w Atlancie. Jednakże nie zostało jeszcze potwierdzone czy zawodnicy wezmą jakikolwiek udział w show i pojawią się na antenie. Bardzo możliwe, iż będą Oni po prostu obserwatorami.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552