ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zwolnienie Rhodesa, Tatuaż AJ Lee, Co z pasami Tag Teamów na NOC?

– Cody Rhodes na ostatnim Raw został „zwolniony z WWE. Za zwolnieniem stał Triple H, Hunter skomentował całe wydarzenie na twitterze “Sadly, many do not have the capacity to understand. It’s not about the individual, it’s about what’s best for everyone. #ThankYouCody”

Profil Cody’ego został usunięty z oficjalnego rosteru na stronie WWE.com i dodany do sekcji „Alumni”. Oczywiście całe wydarzenie to tylko storyline, prawdopodobnie WWE chciało po prostu dać wolnę Rhodes’owi gdyż ten żeni się za parę dni.

– AJ Lee zrobiła sobie nowy tatuaż, który ma oznaczać dzień kiedy to pierwszy raz wygrała pas Div- 6.16.2013. Znajduję się on na szyi zawodniczki. Poniżej zdjęcie:

– Oryginalny plan zakładał jakoby to Big Show i Mark Henry mieli zmierzyć się z The Shield o pasy Tag Teamów na Night Of Champions, jednak z powodu kontuzji Henrego prawdopodobnie to Prime Time Players zawalczą o złoto. Wywnioskować to można chociaż po ich ostatniej wygranej na Raw

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552