ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zniknięcie pierścionka Paige, Powód nieobecności The Rocka na Wrestlemanii, Kto zasiądzie w panelu podczas Backlash?

– Chris Van Vliet przeprowadził krótki wywiad z The Rockiem. Reporter WSVN-TV spotkał Dwayne’a Johnsona podczas premiery „Baywatch” w Miami. Podczas wywiadu wyjaśnił on dlaczego nie było go na WrestleManii 33 oraz  opowiedział o sztuce improwizowania.

Na temat absencji podczas WrestleManii:

Nie miałem możliwości tam być, kręciłem film w tym czasie. Załatwialiśmy sprawy z „Ballers” w Los Angeles więc nie mogłem tam być.

Na temat wykorzystania umiejętności improwizacji z WWE podczas nowego filmu:

1000%. To była zabawna część tego filmu. Chcieliśmy mieć pewność, że uzyskamy ten ton by uzyskać status rated R. Jeśli widziałeś film, jest tam wiele bardzo zabawnych rzeczy które zdecydowanie są rated R.

Wywiad ten możecie zobaczyć tutaj.

– Pre-show Backlash w najbliższą niedzielę poprowadzą Renee Young, Booker T oraz Peter Rosenberg, który jest współprowadzącym Bring It to The Table.

– Paige zamieściła w serwisie Instagram wpis, z którego wynika, iż jej pierścionek został prawdopodobnie skradziony.

On jest nieprawdopodobny z tymi pierścionkami. Niestety mój został skradziony z naszego pokoju hotelowego, więc wiedział jak bardzo byłam rozbita. I dlatego kupił mi kolejny! Ten oczywiście jest inny, ale jest jeszcze piękniejszy. Widział mnie płaczącą w samolocie. To mój mężuś panie i panowie, czyż nie jest perfekcyjny?!?!?! Minął ponad rok a ja wciąż mam motylki w brzuchu przy moim mężczyznie. Zawsze miałam i zawsze będę mieć…

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552