ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Znamy pierwszą walkę na SummerSlam?, WWE nagra dwie tygodniówki tego samego dnia i więcej!

– WWE odwołało poniedziałkowe nagrania RAW w Glasgow 11 listopada podczas tegorocznej trasy federacji po Europie.

Zamiast tego Czerwona Tygodniówka zostanie nagrana w piątek 8 listopada w Manchesterze wraz ze SmackDown. Oznacza to, że SmackDown zostanie nagrane i wyemitowane z kilkugodzinnym poślizgiem, a RAW nagrane i wyemitowane klasycznie w poniedziałek. Możliwe, że związane jest to z emisją gali w Arabii Saudyjskiej, którą WWE musi przełożyć na inny dzień ze względu na emisję SmackDown Live na FOX w piątek.

– Po sieci zaczął krążyć plakat pierwszej walki na tegorocznym SummerSlam. Ma to być pojedynek pomiędzy Baronem Corbinem a The Undertakerem. Dodatkowo walka jest awizowana jako Casket Match. Co ciekawe to Corbin ma być faworytem do wygrania tego pojedynku. Ma to być początek odbudowy jego postaci po przegranym feudzie z Sethem Rollinsem.

– Luke Gallows i Karl Anderson przedłużyli swoje kontrakty z WWE. Panowie parafowali umowy na 5 lat. Dodatkowo nowy kontrakt ma im zagwarantować spory push, a The Club ma być topowa stajnią i głównymi gwiazdami WWE. Wcześniej w tym roku Good Brothers chcieli odejść z WWE, ze względu na to, że Creative Team nie miał na nich pomysłu. Gdy ten się pojawił zmienili zdanie i podpisali nowe umowy z federacją. Co ciekawe angle z The Clubem miał powstać przed mianowaniem Paula Heymana dyrektorem kreatywnym RAW.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552