ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Znamy dwa pierwsze pojedynki WrestleManii 35! Pierwsze zapowiedziane zawodniczki w Elimination Chamber matchu!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego RAW.

Na ostatnim Monday Night RAW poznaliśmy przeciwników Setha Rollinsa oraz Becky Lynch. W segmencie otwierającym galę Czerwonego Brandu, Triple H poinformował Setha Rollinsa, że ma czas do końca show, aby wybrać tytuł mistrzowski o który będzie walczył na WM35. COO dodał również, że na tygodniówce obecni są obydwaj mistrzowie, Universal Champion, Brock Lesnar oraz WWE Champion, Daniel Bryan. Następnie w ringu pojawił się Dean Ambrose, który zażądał pojedynku z Rollinsem. Walkę wygrał Rollins.

Kingslayer pojawił się na zakończeniu RAW, gdzie miał ogłosić swojego rywala na WrestleManii 35, jednak w ringu pojawili się Paul Heyman wraz ze swoim klientem, Brockiem Lesnarem. Po krótkiej wypowiedzi managera Bestii, Rollins stanął twarzą w twarz z Lesnarem a po chwili zwycięzca tegorocznego Royal Rumble matchu zaatakował Bestię. Brock skontrował atak Setha i wykonał na nim, aż sześć F5, dewastując rywala.

Krótko po tym jak RAW zeszło z anteny, WWE oficjalnie potwierdziło, że na WM 35 zobaczymy pojedynek Setha Rollinsa z Brockiem Lesnarem, gdzie stawką będzie pas Universal

– Drugim ogłoszonym pojedynkiem na Największej Gali Roku jest pojedynek o pas kobiet Czerwonego rosteru. W czasie trwania gali obecna mistrzyni Ronda Rousey obroniła swój tytuł pokonując Bayley. Po walce pojawiła się Becky Lynch. Zwyciężczyni tegorocznego kobiecego Royal Rumble matchu ogłosiła, że zawalczy z Rondą o jej pas na największej ze wszystkich scen.

Poniżej aktualna karta WrestleManii 35:

1. Universal championship match:
Brock Lesnar (c) vs. Seth Rollins

2. RAW Woman’s championship match:
Ronda Rousey (c) vs. Becky Lynch

– Na RAW poznaliśmy pierwsze uczestniczki Elimination Chamber matchu o pasy Tag Teamowe kobiet. W kwalifikacyjnych pojedynkach Nia Jax i Tamina pokonały Alexę Bliss i Mickie James a Liv Morgan i Sarah Logan wygrały z Natalyą i Daną Brooke. Na następnym RAW dojdzie do ostatniego pojedynku kwalifikacyjnego kobiecych TT Czerwonego Brandu, Sasha Banks i Bayley zmierzą się z Alicią Fox i Nikki Cross. Natomiast pierwsze uczestniczki Błękitnego Brandu powinniśmy poznać podczas dzisiejszego SmackDown Live.

Poniżej aktualna karta gali Elimination Chamber, która odbędzie się 17 lutego:

1. Elimination Chamber match o pasy TT kobiet:
Nia Jax & Tamina vs. Riott Squad (Liv Morgan & Sarah Logan) vs. Sasha Banks & Bayley/ Alicia Fox & Nikki Cross vs. ??? vs. ??? vs. ???

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552