ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Znamy datę powrotu Hogana, Trish i Lita zostaną na dłużej?

– Znana jest już oficjalna data powrotu Hulka Hogana do WWE. Na stronie WWE.com, Hulkster widnieje wśród osobistości mających pojawić się na Crown Jewel w najbliższy piątek. Hulk już jakiś czas temu wspomniał w wywiadzie, że poleci z WWE do Arabii Saudyjskiej, jednak teraz jest to już oficjalne. Będzie to jego powrót do telewizji pod szyldem WWE po ponad 3 latach.

– W minioną niedzielę swój powrót do ringu zanotowały Lita i Trish Stratus. Obie zawodniczki pojawiły się także na WWE RAW. Pomimo faktu, że Trish opublikowała notkę pożegnalną na mediach społecznościowych, PWInsider.com informuje, że WWE wciąż ma plany dla tej dwójki. Oto co do powiedzenia na ich temat miał Mike Johnson:

Słyszeliśmy, że są dla nich plany na początek przyszłego roku. Był już plan nawet na minioną WrestleManię. Lita i Trish miały wystąpić w wielkim tag team matchu.

W związku z planami WWE dotyczącymi planów tag teamowych kobiet, Lita i Trish mogą zawalczyć o te mistrzostwa w 2019 roku.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552