ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiany w planach Charlotte, Co dalej z Paige? Kolejne PPV do kosza?


– Na dzisiejszym Wrestling Observer Radio Dave Meltzer podsumował, że Charlotte Flair najpewniej nie pojawi się na dzisiejszym SmackDown.

Ma to oczywiście związek ze stanem Rica Flaira. Meltzer wspomniał również, że WWE wycofało całkowicie plany Charlotte na weekend SummerSlam. Co prawda nie miała ona uczestniczyć w samym SummerSlam, jednak miała pojawić się na kilku innych spotkaniach związanych z największą imprezą lata. Jedno z nich miało mieć miejsce na TakeOver: Brooklyn u boku Finna Balora.

– Podczas swojej wizyty na Malik Rose Charity Bowling Tournament w Monday w San Antonio, Paige została poproszona o informacje na temat stanu jej kontraktu z WWE.

Mam nadzieję, że uwinę się w przeciągu kilku następnych miesięcy. Póki co mam jeszcze trochę do załatwienia z doktorami WWE.

-WWE zapowiedziało, że federacja powróci do TD Garden w Bostonie jeszcze tego roku, mianowicie 17 grudnia. Oczywiście mowa o Clash of Champions. PPV w zeszłym roku zmieniło nazwę z Night of Champions i miało miejsce we wrześniu po Backlash. Późna data CoC rodzi sporo pytań, gdyż przez to możliwe że zastąpi Roadblock: End of a line, które w zeszłym roku odbyło się 18 grudnia i było przypisane do RAW.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556