ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiany w ekipie komentatorskiej RAW, WWE zainteresowane kolejną gwiazdą oraz więcej!

– WWE opublikowało za pośrednictwem swojej strony, że Renee Young zastąpi Jonathana Coachmana w najbliższym odcinku Monday Night RAW i wraz z Michaelem Colem i Coreyem Gravesem poprowadzi całą tygodniówkę. Będzie to historyczny moment, ponieważ nigdy wcześniej żadna kobieta nie przyjęła roli głównego komentatora tygodniówki WWE.

– Jak podaje The Wrestling Observer Newsletter, WWE jest zainteresowane pozyskaniem w swoje szeregi Shane’a Stricklanda, aktualnego posiadacza pasa EVOLVE Championship. Jest to zawodnik, który kilka dni temu pokonał Matta Riddle’a. Matt, jak wiemy, dołączył do WWE i wedle wielu źródeł zadebiutuje w największej federacji świata już podczas najbliższego NXT TakeOver. Federacja planuje również zakontraktować Fenixa, Pentagon Jr.’a, oraz byłego mistrza Lucha Underground – Angelico.

– Wczoraj ze świata w wieku 38 lat odszedł jeden z uczestników 4 sezonu WWE Tough Enough – Brian Danovich. Na ten moment nie jest znana przyczyna śmierci zawodnika. Redakcja WrestleSpot.pl składa rodzinie zmarłego najszczersze kondolencje.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552