ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiany w ekipie komentatorskiej RAW, WWE zainteresowane kolejną gwiazdą oraz więcej!

– WWE opublikowało za pośrednictwem swojej strony, że Renee Young zastąpi Jonathana Coachmana w najbliższym odcinku Monday Night RAW i wraz z Michaelem Colem i Coreyem Gravesem poprowadzi całą tygodniówkę. Będzie to historyczny moment, ponieważ nigdy wcześniej żadna kobieta nie przyjęła roli głównego komentatora tygodniówki WWE.

– Jak podaje The Wrestling Observer Newsletter, WWE jest zainteresowane pozyskaniem w swoje szeregi Shane’a Stricklanda, aktualnego posiadacza pasa EVOLVE Championship. Jest to zawodnik, który kilka dni temu pokonał Matta Riddle’a. Matt, jak wiemy, dołączył do WWE i wedle wielu źródeł zadebiutuje w największej federacji świata już podczas najbliższego NXT TakeOver. Federacja planuje również zakontraktować Fenixa, Pentagon Jr.’a, oraz byłego mistrza Lucha Underground – Angelico.

– Wczoraj ze świata w wieku 38 lat odszedł jeden z uczestników 4 sezonu WWE Tough Enough – Brian Danovich. Na ten moment nie jest znana przyczyna śmierci zawodnika. Redakcja WrestleSpot.pl składa rodzinie zmarłego najszczersze kondolencje.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783