ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiany w ceremonii Hall of Fame, Operacja Bobby’ego Heenana, Tamina na WWE Live w Warszawie

hall of fame

WWE planuje zmienić nieco przebieg corocznej ceremonii Hall of Fame, która odbywa się dzień przed WrestleManią.

W tym roku uroczystość trwała nieco ponad 4 godziny, natomiast w 2016 ma trwać znacznie krócej. Co za tym idzie, w następnym roku mniej osób zostanie wprowadzanych do tak zwanej Alei Sław.

–  Jak się okazuje Hall of Famer Bobby „The Brian” Heenan przeszedł w tym tygodniu operację szczęki, co spowodowało iż nie pojawił się on na kilku eventach. Na szczęście jak informuje nas Gene Okerlund i Mike Tenay operacja się udała a zdrowie „The Brian’a” jest w stu procentach poprawne.

– Okazuję się iż Tamina Snuka początkowo wcale nie miała wystąpić na WWE Live w stolicy Polski, gdyż była zapowiedziana jedynie na pierwszą część trasy po Europie, sprawy potoczyły się zupełnie odwrotnie, ponieważ diva nie pojawiła się na żadnym ze wcześniejszych live eventów na naszym kontynencie, a występ w Warszawie był jej pierwszym na tym wyjeździe. Snuka zmierzyła się w Tag Team Matchu, na którym to wraz z Cameron i Rosą Mendes zmierzyła się z Natalyą, Laylą i Emmą.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556