ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiana w zespole Mixed Match Challenge, Kto wprowadzi Abyssa do Impact Hall of Fame i więcej!

– Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Abyss zostanie dołączony do Impact Wrestling Hall of Fame. Dzisiaj wiemy już kto go wprowadzi do zaszczytnego grona holu sław federacji. Będzie to Father James Mitchell, który już w przeszłości współpracował z potworem z TNA. Abyss w HoF dołączy do Stinga, Kurta Angle’a, The Dudley Boyz, Jeffa Jaretta, Earla Hebnera i Gail Kim. Transmisja tego wydarzenia będzie dostępna na Twitchu Impact Wrestling.

– Jak już wiadomo, Kevin Owens został wyłączony z turnieju Mixed Match Challenge. Teraz już wiadomo kto go zastąpi. Będzie to kolejny Kanadyjczyk – Bobby Roode, który będzie współpracował z Natalyą. Para ta już we wtorek po raz pierwszy wystąpi razem w najbliższym odcinku Mixed Match Challenge, gdzie zmierzą się z Bobbym Lashley’em i Mickie James. Cały turniej możecie oglądać w naszej zakładce live. Poniżej komunikat z Instagrama WWE:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#TeamPawz just got #GLORIOUS! @realbobbyroode will be replacing #KevinOwens as @natbynature’s #WWEMMC partner, due to injury.

Post udostępniony przez WWE (@wwe)

ZOBACZ TEŻ – SZCZEGÓŁY ODNOŚNIE WWE WORLD CUP, POLSKI AKCENT NA RAW, KEVIN OWENS KONTUZJOWANY?

– Federacja Northest Wrestling poinformowała, że gala, podczas której główną atrakcją będzie pojedynek IWGP Heavyweight Championa Kenny’ego Omegi i AAA Mega Championa Reya Fenix, będzie dostępna na żywo na platformie Highspots Wrestling Network. Wydarzenie będzie miało miejsce w piątek 9 listopada.

– Wyniki live eventu NXT, który odbył się wczoraj w St. Charles:

The Street Profits pokonali The Forgotten Sons w Tag Team Matchu
Kassius Ohono pokonał Raula Mendozę
Candice LaRae i Dakota Kai pokonały Alyihę i Reinę Gonzalez w Tag Team Matchu
Johnny Gargano pokonał Larsa Sullivana przez DQ
The Undisputed Era (C) pokonała Danny’ego Burcha i Oney’ego Lorcana w Tag Team Matchu o NXT Tag Team Championship
Ricochet (C) pokonał Adama Cole’a w meczu o NXT North American Championship (według fanów zgromadzonych na arenie była to najlepsza walka gali)
Kairi Sane (C) pokonała Lacey Evans w meczu o NXT Women’s Championship
Tommaso Ciampa (C) pokonał Velveteen Dreama w meczu o NXT Championship (miała to być druga najlepsza walka gali)

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556