ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiana w wyglądzie klatki Hell in a Cell, Jeff Hardy obiecuje coś niezapomnianego

– Na swoim kanale YouTube WWE utworzyło livestreama, w którym mogliśmy oglądać budowę klatki Hell in a Cell przed dzisiejszym PPV. Klatka wygląda teraz inaczej, bo jest… czerwona!

WrestleVotes wyjaśnia powód zmienienia wyglądu struktury:

Co do zmiany wyglądu klatki HiaC… Źródła podają ‚Szczerze, przez 20 lat mówienia o Foleyu i Takerze Vince po prostu chyba zapomniał, jak bardzo ten rodzaj walki się zestarzał, więc chciał coś w tym zmienić. To taki sam zabieg, jak usunięcie rzymskiej numeracji kolejnych odsłon WrestleManii. Po prostu coś nowego.’ Podobno wykonywane były również testy widoczności, i jest ona na dobrym poziomie.

– Jeff Hardy udzielił wywiadu dla TalkSport.com, w którym powiedział, że na Hell in a Cell zrobi coś niespodziewanego.

Nigdy jeszcze nie występowałem w klatce Hell in a Cell i oto nadszedł ten czas. Mam zabookowaną walkę z Randym Ortonem i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć na co mnie tak naprawdę stać. Zrobię coś pamiętnego, coś, czego fani na pewno nigdy nie zapomną. Czasem myślę sobie, że moja wyobraźnia jest zbyt wielka jak na moje gabaryty, ale w mojej głowie aż roi się od pomysłów jak mógłbym wykorzystać tę strukturę już w tę niedzielę. To będzie niezapomniana walka Jeffa Hardy’ego. Spodziewajcie się niespodziewanego!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552