ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiana w tygodniówkach WWE, Goldberg vs The Undertaker 2? oraz więcej!

– Kilka dni temu odbyło się zebranie WWE Creative Teamu.

Jak się okazuje, pojawił się na nim sam Vince McMahon, aby ustalić nową zasadę w kwestii tygodniówek federacji transmitowanych w telewizji. Chodziło o to, co będzie działo się na żywo, kiedy widzowie przez telewizorami będą wyczekiwać końca reklam. Dyrektor WWE podjął decyzję, że od teraz podczas przerw reklamowych nie będzie już pojedynków. Według zachodnich serwisów, walki będą przerywane na czas reklam, aby zawodnicy mogli choć trochę odpocząć.

– Były zawodnik WWE Kane podał do opinii publicznej dość ciekawą informację. Według niego Goldberg oraz The Undertaker chcą zawalczyć jeszcze raz, jednak tym razem pojedynek ma jakkolwiek zadowolić fanów. Kane był również jedną z nielicznych osób, które broniły legendy WCW. W kwestii pojedynku dwóch weteranów wrestlingu, nie pozostaje nic innego, jak czekać na następne informacje na temat potencjalnej drugiej walki Goldberga i Undertakera.

– Rusev nie pojawił się w WWE TV już od dłuższego czasu. Jak się okazuje, fani nie widują go na jego własne życzenie. Zawodnik porozumiał się z federacją i wiedząc, że WWE nie ma aktualnie żadnych planów z nim związanych, poprosił o przerwę. Niestety nie ma żadnych wieści na temat tego, kiedy The Bulgarian Brute powróci do stałych występów w ringu federacji.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552