ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiana w karcie NXT Takeover: Chicago? Zawodnik WWE pozwany oraz więcej!

– Prawdopodobnie dojdzie do dużej zmiany w jednym pojedynku mistrzowskim na gali NXT Takeover: Chicago.

Według F4WOnline Ember Moon nie jest już dłużej reklamowana na nadchodzący Fatal 4-Way match o pas kobiet na najbliższym NXT Takeover. Walka o pas kobiet na obecną chwilę jest awizowana jako Triple Threat Match: Asuka vs. Nikki Cross vs. Ruby Riot.
Bardzo możliwe, że Ember Moon doznała urazu podczas Battle Royal matchu o miano pretendentki o pas kobiet NXT. W trakcie pojedynku zawodniczka została wyrzucona z ringu i niefortunnie upadła na rękę. Aktualnie federacja nie podała oficjalnej informacji odnośnie kontuzji Ember Moon, jednakże w zeszłym tygodniu wrestlerka była widziana ze stabilizatorem na ręku:

– Jak podaje portal TMZ Sport, Titus O’Neil został pozwany przez fotografa, Donalda Andersona. Sprawa dotyczy tutaj nieudanego pranka, który kręcony był w 2015 roku dla programu WWE Swerved. Pierwotnie miał być to żart z rażeniem prądem, a Titus O’Neil był celem tego żartu. Po tym jak zawodnik został porażony prądem, wykopał kamerę, którą w swoich dłoniach trzymał Anderson. Poszkodowany Donald Anderson twierdzi, że doznał poważnego urazu ręki, palców i nadgarstka i wygląda na to, że może otrzymać ponad 1,2 milionów dolarów odszkodowania.

-Dokładnie 17 lat temu Kevin Owens odbył swoją pierwszą profesjonalną walkę wrestlingową:

Swoją pierwszą wrestlingową walkę miałem 17 lat temu. Ogólnie rzecz biorąc, sadzę, że zrobiłem niezłą karierę… i tak naprawdę dopiero zaczynam.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778