ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiana w karcie Bound for Glory 2016, Kto zapłaci za najbliższe tapingi TNA? Oraz więcej!

bound-for-glory-640x370
– Jak już informowaliśmy jakiś czas temu, Drew Galloway zmaga się kontuzją.

Uraz zawodnika jest na tyle poważny, że federacja zdecydowała o wycofaniu go z pojedynku o TNA Grand Title. Na stronie internetowej ImpactWrestling.com Galloway krótko wypowiedział się o tym, iż nie zawalczy z Aronem Rexem:

„Jestem rozczarowany. Naprawdę. To jest do bani.” Drew dodał jeszcze, że ze wszystkich rzeczy to wrestling kocha najbardziej, a ten pojedynek miał się zapisać na kartach historii. Stwierdził również, że w niedzielę będzie obecny w Impact Zone, gdzie będzie z bliska przyglądał się pojedynkowi Rexa.

Na chwilę obecną nie wiadomo kto zastąpi kontuzjowanego Galloway’a w pojedynku z Aronem Rexem. TNA już jutro ma podać kto wystąpi w finale turnieju, który wyłoni pierwszego TNA Grand Championa.

– Natomiast wiadomo już kim jest dziesiąty uczestnik Bound for Gold matchu. Federacja za pośrednictwem Twittera ogłosiło, iż to Basile Baraka zawalczy w tym pojedynku:

– Według New York Post najbliższe tapingi TNA oraz gala Bound for Glory 2016 zostaną opłacone przez bliżej nieokreślone „osoby trzecie”.

– New York Post odniósł się również do sprzedaży federacji z Nashville. Według portalu aktualnie nic się nie zmieniło pod względem potencjalnie nowego właściciela TNA. Oczekuje się, że WWE oraz Corgal wznowią rozmowy odnośnie zmiany szefa Impact Wrestling zaraz po niedzielnej transmisji Bound for Glory. Po raz kolejny zostało zaznaczone, że WWE zamierza wykupić bibliotekę wideo TNA po czym zamknie federację. Oczywiście, jeżeli dojdzie do tej transakcji.

– Na sam koniec aktualna karta gali Bound for Glory 2016:

1. No Holds Barred Match o TNA World Heavyweight Title:
Ethan Carter III vs. Bobby Lashley (c)

2. The Great War o TNA Tag Team Titles:
Matt Hardy & Jeff Hardy vs. Abyss & Crazzy Steve (c)

3. TNA Knockouts Title Match:
Gail Kim vs. Maria Kanellis (c)

4. Finał turnieju o TNA Impact Grand Title:
Aron Rex vs. ???

5. Bound For Gold Match:
Eli Drake, Mahabali Shera, Braxton Sutter, Jessie Godderz, Tyrus, Grado, Robbie E, Baron Dax, Rockstar Spud oraz Basile Baraka

Gala Bound for Glory 2016 odbędzie się jutro w Orlando na Florydzie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552