ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiana w jednym zespole Mixed Match Challenge, Nowy członek Impact Hall of Fame, Nowości w grze WWE 2K19

– Impact Wrestling podczas wczorajszej tygodniówki zapowiedziało, że do tegorocznego Impact Hall of Fame trafi Abyss. Przypomnijmy, Abyss był związany z TNA od początku powstania federacji i był lojalny wobec swojego pracodawcy. Fani pamiętają go też z Monster’s Ball Matchów, z którymi właśnie zawodnik był głównie kojarzony. Wprowadzenie będzie miało miejsce w sobotę 13 października dzień przed największą galą federacji – Bound for Glory.

– Doszło do kolejnej kontuzji w rosterze RAW. Tym razem osobą kontuzjowaną jest Sasha Banks. Na razie nie wiadomo jak szeroki to jest uraz, jednak potwierdzone zostało to, że uraz wyklucza The Boss z Mixed Match Challenge. Nową partnerką Bobby’ego Lashley’a została Mickie James. Tag Team ten zmierzy się już w ten wtorek z Alicią Fox i Jinderem Mahalem podczas drugiego epizodu drugiego sezonu Mixed Match Challenge. Na Facebooku można głosować na nazwę zespołu Mickie i Lashley’a. Z kolei na kanale YouTube WWE została potwierdzona powyższa informacja:

ZOBACZ TEŻ – SPOTKANIE OFICJELI WWE I IMPACT, JAK POWAŻNY JEST URAZ ALEXY BLISS? [TUTAJ]

– Na kanale ThisGenGaming opublikowane zostały materiały, które prezentują nowości w grze WWE 2K19. Poniżej nowości związane z walizką Money in the Bank oraz Steel Cage Matchem: