Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Zmiana tytułu w Impact Anthem, Szczegóły kontraktu Mauro Ranallo, Bayley o swoim heel turnie – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiana tytułu w Impact Anthem, Szczegóły kontraktu Mauro Ranallo, Bayley o swoim heel turnie

– Podczas tapingów odbywających się w Universal Studios w Orlando poznaliśmy nowego Impact Grand Championa.

Został nim EC3, który pokonał Moose’a poprzez niejednogłośną decyzję sędziów. Scott D’Amore i Dutch Mantell zagłosowali za remisem, natomiast trzeci sędzia, Bruce Prichard zagłosował za zwycięstwem Cartera.

Niejednogłośna decyzja, D’Amore i Dutch głosują za remisem, Prichard typuje 10-8, EC3 zdobywa Grand Championship.

– Mauro Ranallo powrócił do WWE i dołączył do teamu komentatorskiego NXT. Podpisał on dwuletni kontrakt z Żółtą Tygodniówką. Jak podaje The Wrestling Observer Newsletter, Ranallo odpowiada tylko przed Triple H’em, który prowadzi NXT oraz przed Michaelem Cole’em, któy jest producentem tej tygodniówki. To ta dwójka jest odpowiedzialna za sprowadzenie Ranallo do WWE i danie mu głównej roli na SmackDown podczas podziału brandów. Podczas aktualnego kontraktu Mauro będzie pracował 18-20 dni w roku, co jest sporą różnicą do 75-80 dni, które miał jako głos SmackDown Live.

– Bayley była gościem podcastu Stone Colda. Rozmawiali oni między innymi o aktualnej pozycji Bayley w WWE. Była mistrzyni dywizji kobiet RAW oraz NXT przyznała, że był pewien moment, w którym chciała przejść heel turn:

Był taki jeden dzień, w którym powiedziałam sobie: „Zrobię to. Chcę być heelem.” Wyszłam wtedy na walkę tego wieczoru i było tam może 5 czy 6 dziewczynek ubranych dokładnie jak ja. Spotkałam też przed show kilka z nich, miały one łzy w oczach mogąc mnie zobaczyć. Pomyślałam sobie wtedy: „Ok, nie. Nie potrafię. Jeśli odwrócę się od nich, nie wiem co się może stać.