ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmiana finishera Jeffa Hardy’ego, Wyciek 2 walk na Hell in a Cell?!

– Jeff Hardy jest obecnie Mistrzem US… ale jak długo to jeszcze potrwa?

Podczas Live Eventu w Fresno, podczas walki z Shinsuke Nakamurą, Jeff Hardy nie użył Swanton Bomb do zakończenia walki. Swoją walkę zakończył zwykłym splashem.

Dave Meltzer donosi o kontuzji Jeffa Hardy’ego. Wrestler ma zapowiedzianą walkę z Shinsuke Nakamurą na najbliższe SmackDown, ale jeśli doniesienia są prawdziwe, bardzo prawdopodobne jest to, że właśnie to mistrzostwo straci.

Niewykluczone jest też, że obecny mistrz będzie miał przerwę lub szykuje się do czegoś większego i asekuruje się przed poważniejszym urazem.

– Dwie walki na Hell in a Cell prawdopodobnie zapowiedziane!

ABC KSAT 12 zapowiedziało, że Roman Reigns zmierzy się z Kevinem Owensem zaś AJ Styles będzie bronił mistrzostwa WWE przeciwko Samoa Joe:

San Antonio – jeden z największych wrestlingowych eventów zmierza do San Antonio.

WWE Hell in a Cell odbędzie się 16 września w AT&T Center.

Najbardziej znani wrestlerzy będą walczyć w 6-metrowej klatce.

Roman Reigns zawalczy z Kevinem Owensem a AJ Styles będzie walczyć z Samoa Joe o Mistrzostwo WWE!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778