ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zmarł Nikolai Volkoff!

– Dzisiaj w wieku 70 lat zmarł Josip Nikolai Peruzović znany w WWF/WWE jako Nikolai Volkoff.

Oficjalnie nie są znane przyczyny śmierci legendarnego zawodnika. Wiadomo jedynie, że WWE Hall of Famer niedawno wyszedł ze szpitala po tym, jak w zeszłym tygodniu trafił tam z powodu odwodnienia.

Redakcja WrestleSpot.pl składa kondolencje rodzinie, przyjaciołom oraz fanom zawodnika.

Poniżej możecie zobaczyć reakcje zawodników oraz osób związanych z WWE na śmierć legendy:

Nikolai Volkoff był jednym z najfajniejszych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałem, w tym przemyśle i nie tylko. Zawsze cieszyłem się, że go zobaczę, gdy byliśmy w Baltimore. Kondolencje dla jego bliskich.

 

Przejechałem wiele dróg z Nikolai’em Volkoff. Mieszkaliśmy tylko 15 minut od siebie.

Wiele się od niego nauczyłem. I był jednym z najmilszych ludzi, których kiedykolwiek spotkałem.

Nikolai Volkov był pierwszym naprawdę „złym gościem” pokonującym Hulka Hogana. Później oglądanie jego drużyny z Iron Sheikiem na VHSie British Bulldogs & Wrestlemania 1 zapieczętowało go jako wielkiego wrestlingowego złoczyńcę. Spoczywaj w pokoju kolejny z wielkich

 

MÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL. MÓJ PARTNER. MÓJ BRAT. DOSTALIŚMY WIECEJ HEATU NIŻ KTOKOLWIEK NA ZIEMI. UFAŁEM MU NA ŚMIERĆ I ŻYCIE. OPIEKOWAŁ SIĘ MNĄ GDY ŹLE SIĘ CZUŁEM. TĘSKNIĘ JUŻ NA ZAWSZE.

NICOLAI VOLKOFF, jeden z tych dobrotliwych. Zawsze był dżentelmenem. Spoczywaj w pokoju.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778