ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zeb Colter, Z kim chce walczyć Bryan na WM 31? Zmiany w składzie komentatorskim.

zeb colter
– Podczas gali WWE Main Event Micheal Cole wspomniał o tym, że Zeb Colter wraca do zdrowia po kontuzji nogi. Według storyline’u Rusev zaatakował na zapleczu Coltera powodując u niego kontuzję nogi. Obecnie uważa się, że bez względu na to jaki jest uraz managera Jacka Swaggera to nie jest on poważny. Nie wiadomo jeszcze kiedy Zeb Colter powróci.

– Daniel Bryan jest zapowiedziany na najbliższe RAW, które odbędzie się w Nowym Orleanie. Z tej okazji Bryan udzielił wywiadu dla The Times-Picayune w którym powiedział, że jego wymarzoną walką na WM 31 byłoby starcie z Brockiem Lesnarem o tytuł WWE World Heavyweight. Zawodnik stwierdził, że Lesnar musiałby zatrzymać tytuł do WrestleManii 31, a on sam musiałby wygrać Royal Rumble match. Na pytanie o obecny stan zdrowia wrestlera, Bryan odpowiedział, że czuje się świetnie i jest gotowy, aby powrócić do ringu.

– Na stronie WWE.com federacja ogłosiła, że nastąpi zmiana w składzie komentatorskim na galach RAW oraz SmackDown. RAW komentować będą: Micheal Cole, JBL oraz Booker T. Natomiast SmackDown: Micheal Cole, Byron Saxton oraz Jerry Lawler.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552