ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zdjęcia z treningu Goldberga, Brak Ortona na Survivor Series 2016? Plany odnośnie obecnego mistrza NXT!

goldberg
– Goldberg w tym tygodniu trenował w Affliction w Seal City w stanie California.

Wygląda na to, że zawodnik jest w doskonałej formie przed pojedynkiem z Brockiem Lesnarem, który odbędzie się na gali Survivor Series 2016. Poniżej kilka zdjęć z treningu wrestlera:

The infamous, iconic, legendary Bill Goldberg – WWE Universe training at the #Affliction Headquarters. #WWE #AfflictionSport #AfflictionClothing #win

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Official Affliction Instagram (@afflictionclothing)

– Będąc przy temacie gali Survivor Series 2016, to zabraknie na niej Randy’ego Ortona. Powodem nieobecności zawodnika jest to, że będzie wyczekiwał narodzin swojej córki, która według lekarzy powinna przyjść na świat 22 Listopada, czyli dwa dni po tejże gali PPV. Z tej okazji zawodnik otrzyma kilka dni wolnego. Orton najprawdopodobniej powróci do ringu już 28 Listopada.

– Według Wrestling Observer Newsletter, oficjele WWE chcą zrobić z Shinsuke Nakamury czołową gwiazdę NXT do czasu, kiedy nie zechcą go przenieść do głównego rosteru.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552