ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zdenerwowane Revival, choroba EC3, Zelina Vega zapowiada mocny 2019r. w wykonaniu Almasa

– The Revival dało na Twitterze upust emocjom po porażce na RAW. Dash & Dawson dostali szansę zdobycia tytułów tag teamowych i byli bliscy zwycięstwa, jednak Bobby Roode i Chad Gable ostatecznie zachowali mistrzostwa. Sędzia zaliczył pin Gable’a na Scott’cie Dawsonie, gdy legalnym zawodnikiem był Dash Wilder.

Wszystko, co chcemy na Święta, to zajęcie przez tag teamowy wrestling miejsca jednej z najbardziej rozrywkowych, kreatywnych, pięknych rzeczy w naszym biznesie.

„Przypnij nielegalnego gościa” House Rules. Najstarszy trik w książce.

Najpierw 3-on-2 Good Lucha Things match. Następnie 3-on-1 Lucha cośtam-cośtam match. Ostatniej nocy nielegalny zawodnik zostaje przypięty i „przegrywamy” nasz championship match. Wszystko, co chcę na Święta, to #SprawiedliwośćDlaTheRevival

– Minionych Świąt najlepiej nie będzie wspominał EC3. Wrestler, który niebawem przejdzie z NXT do głównego rosteru wyjawił, że zmaga się z grypą.

Wesołych Świąt wam wszystkim. Spędziłem ostatnią noc gwałtownie wymiotując przez grypę. Mam nadzieję, że wy mieliście błogosławiony i czarujący dzień z tymi, których kochacie najbardziej.

– Kilka dni temu informowaliśmy o możliwym odejściu Andrade „Cien” Almasa z WWE, jeśli jego pozycja na SmackDown Live nie ulegnie poprawie. Dzisiaj Zelina Vega zapowiedziała, że nowy rok będzie w wykonaniu jej klienta zupełnie inny.

Nie tak chcieliśmy zakończyć 2018..

Czas na mnie do powrotu do rysownika, ponieważ 2019 NIE BĘDZIE taki sam. Już raz zrobiłam tę zmianę, na pewno mogę zrobić ją jeszcze raz.

WWE universe nawet nie zobaczyło cząstki tego, co Andrade naprawdę potrafi.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778