ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zayn na Raw? Bully Ray chce CM Punka w RoH! i więcej!


– Wygląda na to, że Underdoga już niedługo zobaczymy na RAW!

Staples Center, czyli stadion, na którym odbędzie się No Mercy, przy sprzedaży biletów uchylił rąbka tajemnicy o call-upie Samiego. Oto co napisali:

WWE NO MERCY będzie transmitowane na żywo ze STAPLES Center już 24 września. To excluzywne RAW PPV przenosi dzień rozliczenia do „Miasta Aniołów”. Zobaczycie: Brocka Lesnara, Romana Reignsa, Setha Rollinsa, Deana Ambrose’a, Bray’a Wyatta, Bayley, Brauna Strowmana, Sashę Banks, Finna Balora, The Miza, Alexę Bliss, Samiego Zayna, The Hardy Boys, Cesaro & Sheamusa oraz wiele innych RAW Superstars.

Oryginalną stronę Staples Center znajdziecie tutaj

Kilka miesięcy temu za sprawą Bryana Alvareza z Wrestling Observer ruszyła plotka, że 11 września na RAW ma się odbyć kolejny „Superstars Shake-up”. Być może właśnie przez to Kanadyjczyk znajdzie się na RAW.

– WWE opublikowało następujący film o uczestniczce Mae Young Classic i niedawnym nabytku NXT – Kairi Sane. Japonka mówi w nim o turnieju, jej dotychczasowym czasie w NXT i paru innych rzeczach.

Mówiąc o NXT przyznała, że po 5 latach w Japonii musiała przyzwyczić sie do wielu rzeczy w WWE, jednak jest tu przez wszystkich bardzo życzliwie traktowana.

Sane chce wygrać Mae Young Classic i ma nadzieję, że wyróżnia się spośród pozostałych 31 uczestniczek. Podała też Asukę jako inspirację w jej karierze w WWE.

– Hall of Famer Booker T wypuścił ostatio film, na którym wysnuwa przypuszczenia, jak jego zdaniem zakończy się pojedynek Floyd Mayweather vs Connor McGregor.

– Podczas wywiadu z The Metro Bully Ray (w WWE znany jako Bubba Ray) poruszył temat CM Punka i jego powrotu do RoH. Oto najciekawsze momenty:

CM Punk mógłby zrobić na scenie wrestlingu dużo więcej powracając do RoH, niż do WWE. Bo co ma tam robić? Naprawdę nie ma wiele, a każdy musi jakoś zabłysnąć. Jeśli więc potrzebuje swojego ego, aby uczynić swój ostatni mecz na Wrestlemanii legendarnym, to świetnie, ale myślę, że jest o wiele ważniejszy dla sceny wrestlingu, wracając RoH. Jeśli pojawi się w RoH, cały świat wrestlingu będzie o tym huczał. Jeśli wróci do WWE, ludzie po prostu powiedzą: „Hej powiedziałeś, że nigdy nie wrócisz, jednak teraz jesteś z powrotem.”

Cały wywiad po angielsku znajdziecie tutaj

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778