ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zawodnik WWE kontuzjowany, aktualna karta na Survivor Series, Highlight Reel na piątkowym Smackdown oraz inne

Zack-Ryder-2
– Gwiazda WWE Zack Ryder będzie pauzował przez około pół roku. Podczas wczorajszego RAW, John Cena wspomniał, że Zack jest po operacji i czeka go 6-miesięczna przerwa w ringu. Zack Ryder doznał urazu stożka rotatorów w poprzednim tygodniu.

– Na wczorajszym RAW poznaliśmy kolejnych członków drużyn Johna Ceny oraz The Authority. Big Show oraz Sheamus przyłączyli się do Ceny, natomiast Mark Henry oraz Rusev zasilą drużynę The Authority. Jack Swagger został wycofany z drużyny Johna Ceny po storylinowym urazie po ataku Setha Rollinsa. Prawdopodobnie Ryback dołączy do Teamu Johna a Luke Harper do The Authority, co ostatecznie zamyka listę osób na tę walkę. Poniżej aktualna karta na Survivor Series 2014:

1. Survivor Series match: Team Cena (John Cena, Dolph Ziggler, The Big Show, Sheamus & …) vs Team The Authority (Seth Rollins, Kane, Mark Henry, Rusev & …)- jeśli The Authority przegra to zostają odsunięci od władzy.
2. Divas title match: AJ Lee (c) vs Nikki Bella
3. Dean Ambrose vs Bray Waytt

– Na piątkowe Smackdown został zapowiedziany Highlight Reel. Gośćmi Chrisa Jericho mają być Triple H oraz Stephanie McMahon. Co ciekawe, wcześniej był zapowiedziany pojedynek Chris Jericho & Dean Ambrose vs Kane & Bray Waytt, lecz został on wycofany.

– Wracając do wczorajszego RAW, to pojawiło się promo potwierdzające spekulacje, że Xavier Woods, Kofi Kingston i Big E mają być w jednym zespole. Poniżej proma Woodsa, które pojawiło się w zeszłym tygodniu oraz Kingstona, które zostało wczoraj wyświetlone na RAW: