ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zawodnik UFC na WrestleManii? Neville w dywizji Cruiserweight?

wrestlemania 33– W ostatnim czasie trwały rozmowy na linii WWE-UFC na temat możliwości pojawienia się zawodników UFC na WrestleManii. Na tą chwilę nie wiadomo jeszcze kto miałby się pojawić, jednakże najbardziej prawdopodobnymi opcjami są Ronda Rousey i Conor McGregor.

Ronda Rousey rozpoczęła storyline z Stephanie McMahon, jednak program nie został skończony. Warte odnotowania jest to, że w wywiadzie dla TMZ Stephanie McMahon powiedziała, że jest zainteresowana zakontraktowaniem Rondy Rousey gdy ta zdecyduje się opuścić UFC.

Conor McGregor na Twitterze nazwał zawodników w WWE bandą tchórzy. Mogłoby to otworzyć wiele możliwości na rywalizacje McGregora z innymi zawodnikami.

neville-1

– Gdy WWE zdecydowało się na powrót dywizji Cruiserweight, spekulowało się czy Neville do niej trafi. Na tą chwilę federacja nie ma takich planów.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783