ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zawodnik MMA w WWE, Ile zarabia Alberto Del Rio?, John Cena i Nikki Bella!

cena i nikki

– WWE zatrudniło zawodnika MMA – Setha Petruzelli, aby popracował z wrestlerami nad ich umiejętnościami zadawania ciosów(tak aby wyglądały jak najprawdziwiej).

Jak widać na poniższym zdjęciu, jedną z pierwszych osób które mogły popracować z nowym trenerem, była Becky Lynch

– Ciągle spekuluje się na temat kwoty jaką WWE zaproponowało Alberto Del Rio, aby ten wrócił do federacji. Podczas gdy The Wrestling Observer Newsletter oznajmia, iż były mistrz świata zarobić może w okolicach 1,45 miliona dolarów w przeciągu następnego roku, to portal PWInsider uważa, że kwota może być nawet trzykrotnie większa.

Ilekolwiek by to nie było, pewnie jest że ta suma jest znacznie większa niż zaoferować Albertowi może AAA czy Lucha Underground. Czyli federacjach, w których obecny mistrz Stanów Zjednoczonych występował podczas swojej przerwy od WWE.

Warto zauważyć, iż Alberto Del Rio ciągle posiada tytuł Mega Heavyweight Championship, który jest głównym pasem w AAA. Pozostaje tylko czekać na to jak zarząd tejże federacji poradzi sobie z tą sytuacją.

– Z okazji Halloween, John Cena wraz ze swoją dziewczyną Nikki Bellą przebrali się za główne postacie komedii „Głupi i Głupszy” z 1994 roku. Poniżej znajdziecie link do filmu, w którym para naśladuje tytułowych bohaterów.

https://www.facebook.com/johncena/videos/vb.9899376497/10153114459766498/?type=2&theater

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552