ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zawodniczki UFC na SummerSlam?

The-Rock-and-Ronda-Rousey-750x340-1447540718

W WWE odbyły się ostatnio rozmowy na temat możliwości zorganizowania segmentu,w którym wzięłyby udział zarówno kobiety z rosteru WWE jak i zawodniczki UFC. Taka konfrontacja miałaby odbyć się na tegorocznym SummerSlam.

Nie jest jeszcze do końca jasne, która z pań miałaby zawitać w WWE na największą galę lata, jednak federacja wykazuje wyjątkowe zainteresowanie Paige VanZant, gdyż zarząd odbył już rozmowy z jej agentami.

Ciekawe natomiast, iż WWE prawdopodobnie nie rozmawiało jeszcze w tej sprawie z wydawać by się mogło najoczywistszym wyborem – Rondą Rousey.

Mówi się o tym, iż wystąp Brocka Lesnara na UFC 200 mógłby łączyć się z występem jakiegoś zawodnika UFC w WWE, co miałoby mieć formę „rekompensaty”. Niestety, prawda może być zupełnie inna i to właśnie występ Lesnara na dwusetnej gali UFC ma być rekompensatą za występ Rondy Rousey na WrestleManii 31.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743