ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zawodniczki UFC na SummerSlam?

The-Rock-and-Ronda-Rousey-750x340-1447540718

W WWE odbyły się ostatnio rozmowy na temat możliwości zorganizowania segmentu,w którym wzięłyby udział zarówno kobiety z rosteru WWE jak i zawodniczki UFC. Taka konfrontacja miałaby odbyć się na tegorocznym SummerSlam.

Nie jest jeszcze do końca jasne, która z pań miałaby zawitać w WWE na największą galę lata, jednak federacja wykazuje wyjątkowe zainteresowanie Paige VanZant, gdyż zarząd odbył już rozmowy z jej agentami.

Ciekawe natomiast, iż WWE prawdopodobnie nie rozmawiało jeszcze w tej sprawie z wydawać by się mogło najoczywistszym wyborem – Rondą Rousey.

Mówi się o tym, iż wystąp Brocka Lesnara na UFC 200 mógłby łączyć się z występem jakiegoś zawodnika UFC w WWE, co miałoby mieć formę „rekompensaty”. Niestety, prawda może być zupełnie inna i to właśnie występ Lesnara na dwusetnej gali UFC ma być rekompensatą za występ Rondy Rousey na WrestleManii 31.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552