ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zawodnicy z Indii w WWE, Hulk Hogan zawalczy na WrestleManii 32?, Miły gest Johna Ceny po zakończeniu Raw

wallpaper__triple_h_with_sledgehammer_2014_by_vyacheslavpoki-d7sovzn

– Triple H oznajmił na swoim twitterze, iż kontrakt z WWE podpisało dwóch zawodników pochodzących z Indii. Są to Satender oraz Lovepreet Sangha. 

tweety

– Podczas udziału w imprezie, która promowała paraolimpijczyków Hulk Hogan został zapytany czy wystąpi w walce na WrestleManii 32, która odbędzie się w Dallas, w stanie Texas. Oto co odpowiedział:

„Tak bardzo chciałbym powrócić i mieć ten jeden, ostatni pojedynek, walkę kończącą karierę, starcie o główny pas federacji czy jakąkolwiek inną walkę.” Wcześniej Hogan wspomniał o tym iż na WrestleManii 3, na której występował ustanowiony został rekord na najliczniejszą publiczność na zamkniętym stadionie. „Vince McMahon zabierze całe WWE Universe do AT&T Stadium na przyszłoroczną WrestleManię. I wiem, że będę chcieli pobić mój rekord. Tak więc, powiedziałem Vince’owi że jeśli dałbym radę wrócić do formy i przejść wszystkie testy to z wielką chęcią wstąpiłbym do ringu jeszcze jeden raz”

– Tuż po zakończeniu Raw, John Cena zaprosił do ringu młodego członka WWE Universe, a następnie wyraził swój szacunek.

john-cena-does-something-very-co-750x340-1433245995

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552