ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zawieszenie zawodnika, Wellness Policy Jeffa Hardy’ego, Aktualna karta Backlash PPV

– Jeff Hardy podczas swojego poprzedniego pobytu w WWE został dwukrotnie zawieszony za naruszenie programu Wellness Policy.

Trzecie zawieszenie oznaczałoby pożegnanie się zawodnika z federacją, a okazuje się, że po powrocie Hardy Boyz do WWE zawieszenia Jeffa nie zostały wyzerowane.

– Podczas programu Talking Smack, którego gościem był Sami Zayn, poruszony został temat brawlu pomiędzy nim i AJ Stylesem a Kevinem Owensem i Baronem Corbinem. Szczególnie intensywnie rozmawiano o tym ostatnim, w skutek czego Corbin zaatakowal Samiego, a przy próbie udzielania pomocy Zaynowi przez sędziów, Baron odepchnął jednego z nich. Do całej sytuacji na Twitterze odniósł się komisarz SmackDown Live Shane McMahon. Poniżej tweety Shane’a wraz z tłumaczeniem oraz film wideo z całym zajściem.

 

Pierwszy tweet:

Nie do przyjęcia jest dla sportowca umieszczanie rąk na sędzim w żadnym sporcie, WWE nie jest wyjątkiem. Działania Barona Corbina…

Drugi tweet:

…na Talking Smack były nieodpowiedzialne i nieprofesjonalne. Został on ukarany grzywną i zawieszony na tydzień.

– Podczas ostatniego SmackDown Live Breezango pokonali American Alpha, The Colons oraz The Asencion w Beat the Clock Challenge i uzyskali miano pretendentów do tytułów SmackDown Tag Team, ktorych posiadaczami są The Usos, więc zmierzą się z nimi na Backlash. Oprócz tego ogłoszone zostało, że na tej samej gali AJ Styles podejmie zwycięzcę walki o tytuł United States z gali Payback. Poniżej aktualna karta gali Backlash PPV:

1. WWE Championship Match

Randy Orton (c) vs. Jinder Mahal

2. United States Championship Match

Kevin Owens/Chris Jericho (c) vs. AJ Styles

3. SmackDown Tag Team Championship Match

The Usos (c) vs. Breezango

– Na koniec Top 10 momentów SmackDown Live: