ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zarobki The Rocka, Rhodes o życiu po WWE, Oglądalność tygodniówek


– Variety.com opublikowało rankingi najlepiej zarabiających aktorów 2017 roku. Były mistrz WWE, The Rock/Dwayne Johnson uplasował się na drugiej pozycji tuż za Markiem Whalbergiem. Za każdy odcinek jego komediowego show „Ballers” otrzymuje 650 tysięcy dolarów. Oprócz tego na samych produkcjach filmowych zarobił 65 milionów, o 3 mniej od wspomnianego wcześniej lidera rankingu. Zestawienia dotyczące zarobków możecie zobaczyć tutaj.

– Jerry „The King” Lawler podczas swojego „Dinner With The King” wspólnie z współprowadzącym Glennem Moore’em zadedykował ostatni odcinek Dusty’emu Rhodesowi. Jerry wspomniał o ich wspólnych przeżyciach na przestrzeni lat. Do show dołączył Cody Rhodes, który już w najbliższy piątek zmierzy się z Hall of Famerem w Northeast Wrestling o NEW Heavyweight Championship i Ring of Honor Championship. Obaj panowie żartowali przez większość show, jednak członek Bullet Clubu odpowiedział również na kilka poważniejszych pytań:

O jego aktualnej sytuacji:

Ring of Honor nienawidzi faktu, że wciąż jestem wolnym agentem; Nie podpisałem z nimi kontraktu. Podpisałem umowę na wiele dat i wciąż będę z nimi pracował. Bardzo lubię Ring Of Honor ale nie będę dla nikogo ekskluzywny. Byłem już kiedyś ekskluzywny dla pewnej federacji.

O karierze po rozstaniu z WWE:

To najszczęśliwsza rzecz w mojej całej karierze. Zostaję nagradzany i sam ustalam sobie grafik. Jestem bardzo szczęśliwym mężczyzną. To świetny czas.

O posiadaniu nazwy Cody Rhodes przez WWE:

To bardzo prosta sprawa czy chcę dostać moje nazwisko, jeśli chciałbym z powrotem występować jako Cody Rhodes – występuję jako Cody Rhodes na galach nietransmitowanych w telewizji i sieci, jednak moje nazwisko nie jest sekretem dla fanów. A jeśli chodzi o telewizję, to własność WWE i jestem całkowicie pewien, że jeśli poprosiłbym o prawa do nazwiska Rhodes, nie mieliby oni żadnych problemów ze zwróceniem mi go. Jednak naprawdę nie przeszkadza mi występowanie jako Cody. Uważam, że jest w tym coś naprawdę fajnego.

– WWE może pochwalić się bardzo dobrym okresem jeśli chodzi o telewizję. Obie tygodniówki po raz kolejny zanotowały wzrost oglądalności. RAW w szczytowym momencie oglądało 3,581 milionów widzów ze średnią całego odcinka 3,404 miliona oglądających. Jest to wzrost w porównaniu do zeszłotygodniowych 3,233 milionów. Był to 3 najchętniej oglądany odcinek w całym roku, tuż za RAW po Royal Rumble i po WrestleManii. SmackDown Live zanotowało zaś 2,685 miliona oglądających, co jest wzrostem o 155 tysięcy w porównaniu do zeszłotygodniowego odcinka.