ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zapowiedziane pojedynki na kolejne RAW, Reakcje odnośnie wyjawionej tajemnicy Kurta Angle’a oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z wczorajszego RAW.

– Podczas wczorajszego Monday Night RAW, Generalny Manager – Kurt Angle ogłosił, że na następnej Czerwonej Tygodniówce zobaczymy 2 on 3 handicap match, gdzie Seth Rollins i Dean Ambrose zmierzą się z The Mizem, Curtisem Axelem i Bo Dallasem. Kolejnym ogłoszonym starciem będzie pojedynek pomiędzy Sashą Banks a Bayley, gdzie zwyciężczyni zmierzy się z Alexą Bliss na SummerSlam.

– Będąc przy temacie Kurta Angle’a, to wczoraj poznaliśmy jego sekret. Okazało się, że Jason Jordan z American Alpha jest jego nieślubnym synem. Tag Team partner Jordana, Chad Gable odniósł się do całej sytuacji na Twitterze, krótko pisząc:

Generalny Manager SmackDown Live, Daniel Bryan postanowił odpowiedzieć na wpis Gable’a:

Nie martw się synu, odnajdziesz swojego prawdziwego ojca na przyszłotygodniowym SmackDown Live… Moment, czy ja nazwałem Cię synem?

– Na WWE Network po tym jak RAW zeszło z anteny, Renee Young przeprowadziła wywiad z Kurtem Anglem i jego „zaginionym synem” Jasonem Jordanem. Jordan zdradził, że wynajął kogoś do przeprowadzenia prywatnego dochodzenia, aby namierzyć swoich prawdziwych rodziców po tym, jak dowiedział się, że został adoptowany. Kiedy odnalazł biologiczną matkę to dowiedział się od niej, że to Kurt Angle jest jego ojcem. Jason dodał, że jest wdzięczny za wsparcie, które otrzymał od wszystkich, jednakże najbardziej jest wdzięczny za nieopisaną miłość jaką otrzymał od swoich rodziców. Zeszłonocne RAW opisał jako niesamowitą noc:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556