ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zapowiedź SmackDown, Wątpliwości w sprawie jednego z pojedynków na Double or Nothing i więcej

– Prawdopodobnie karta Double or Nothing może uszczuplić się o jeden pojedynek

– Mowa tutaj o walce Dr. Britt Baker D.M.D z Kris Statlander. Wszystko dlatego, że prawdopodobnie podczas tag teamowej walki na AEW Dynamite doszło do urazu partnerki Adama Cole’a. Kontuzja miała mieć miejsce w momencie, w którym Hikaru Shida i Kris Statlander rzuciły Nylę Rose na Baker i mistrzyni kobiet AEW wylądowała na nodze Britt prawdopodobnie uszkadzając ją. Mówi się o zerwaniu więzadeł krzyżowych w kolanie, co może skutkować przerwą od sześciu miesięcy do nawet roku. Na razie żadana z tych informacji nie została potwierdzona, a Baker została poddana badaniom. Natomiast jeżeli uraz okaże się mocno poważny, to jedna walka zostanie wykreślona z karty jutrzejszego PPV.

– Zapowiedź gali pojawi się już niedługo na stronie. Z kolei wyniki będą na bieżąco aktualizowane w trakcie PPV. Transmisja w naszej zakładce live

Nie pamiętasz wyników poprzednich gal PPV? Nic nie szkodzi. Kilkając [TUTAJ] znajdziesz wyniki wszystkich gal PPV od WWE, NXT, NXT UK i AEW oraz terminarz kolejnych gal.

– Zanim jednak czekają nas emocje od AEW, to WWE zaserwuje nam nowy odcinek SmackDown, a w nim:

  • AJ Styles powraca do domu, który zbudował. Odnowi on też swoją rywalizację z Shinsuke Nakamurą. Panowie zmierzą się w pierwszej rundzie turnieju o mistrzostwo Interkontynentalne
  • Czy Jeff Hardy dalej będzie kontynuował swój powrót zwyciężając? Na drodze Charismatic Enigmy staje Celtycki Wojownik, czyli Shemaus. Stawka jest nie mała, ponieważ zwycięzca tej walki pozostanie w grze WWE Intercontinental Championship.
  • Mistrzyni kontra mistrzyni. Charlotte i Bayley spotkają się w solowym starciu. Obie panie mają w swojej historii po ośmie zwycięstw, która z nich przeniesie szalę na swoją stronę?
  • Czy to ostatni rozdział tej miłosnej historii. Otis zdobył Mandy, a także wygrał walizkę Money in the Bank. Zakochana para nie pozbyła się swoich rywali, a więc Dolpha Zigglera i Sonyi Deville. Mają oni nadzieję to zrobić w dzisiejszym Mixed Tag Team Matchu.

 

– SmackDown podobnie jak Double or Nothing będziecie mogli obejrzeć w naszej zakładce live (link wyżej). A paczkę z informacjami wrzucimy dla was również jutro.

– Wrestling staje się powoli oprócz sportową rozrywką, także polem do tworzenia związków! Tym razem miłość połączyła zawodnika NJPW Juice’a Robinsona i zawodniczkę NXT UK Toni Storm. Na razie nie wiemy, kiedy para się poznała, jednak można zakładać, że było to w czasach, kiedy to Storm walczyła dla STARDOM, a więc japońskiej federacji kobiecej. Nie wiem też jak długo trwa związek. Przypomnijmy, że Robinson występował w WWE w NXT jako CJ Parker, jednak nie zrobił tam zbyt dużej kariery, po czym poszedł do New Japan Pro Wrestling, gdzie został doceniony i zdobył już IWGP United States Championship i IWGP Tag Team Championship. Z kolei Storm wygrała Mae Young Classic i była mistrzynią kobiet NXT UK.

– Koronawirus sprawia, że granice poszczególnych państw pozostają zamknięte. Na taki krok zdecydowała się, która przedłużyła zamknięcie swoich granic o kolejny miesiąc, co nie musi być ostatnim tego typu obostrzeniem. Oznacza to, że kilku zawodników pracujących dla WWE i AEW musi pozostać w swoich domach i nie będzie mogła się pojawiać na galach. Jednym z takich zawodników skazanych na zamknięcie jest Robert Roode, choć nie jest on jedynym takim wrestlerem.