ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zapowiedź pojedynków podczas „The Greatest Royal Rumble”, Informacje o AJ Stylesie oraz więcej!

– WWE ogłosiło, że podczas specjalnego eventu „WWE Greatest Royal Rumble” oprócz 50-osobowego Royal Rumble meczu, odbędzie się również aż 7 walk o pasy mistrzowskie na szali.

Mowa tutaj o: WWE Championship, Universal Championship, Intercontinental Championship, United States Championship, Raw Tag Team Championship, SmackDown Tag Team Championship i Cruiserweight Championship.

Specjalna gala odbędzie się 27 kwietnia w Arabii Saudyjskiej.

– AJ po raz kolejny nie pojawił się na live evencie. Powód jego nieobecności to podobno kontuzja, której miał nabawić się podczas piątkowego pojedynku przeciwko Owensowi i Zaynowi. WWE nie podało jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia na temat całej sprawy, jak podawaliśmy w poprzednim newsie, AJ prawdopodobnie jest kontuzjowany, lub nabawił się tylko lekkiego urazu przed występami, który dał o sobie znać podczas starcia. Ostatnią opcją jest oczywiście zaplanowana akcja ze strony WWE.

– Oto oficjalny plakat WrestleManii 34:

Na obrazku nie jest obecna postać The Undertakera, co może wskazywać na to, że Deadman nie pojawi się na WrestleManii, lub ukaże się publice dopiero podczas samego PPV.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552