ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zapowiedź pojedynków podczas „The Greatest Royal Rumble”, Informacje o AJ Stylesie oraz więcej!

– WWE ogłosiło, że podczas specjalnego eventu „WWE Greatest Royal Rumble” oprócz 50-osobowego Royal Rumble meczu, odbędzie się również aż 7 walk o pasy mistrzowskie na szali.

Mowa tutaj o: WWE Championship, Universal Championship, Intercontinental Championship, United States Championship, Raw Tag Team Championship, SmackDown Tag Team Championship i Cruiserweight Championship.

Specjalna gala odbędzie się 27 kwietnia w Arabii Saudyjskiej.

– AJ po raz kolejny nie pojawił się na live evencie. Powód jego nieobecności to podobno kontuzja, której miał nabawić się podczas piątkowego pojedynku przeciwko Owensowi i Zaynowi. WWE nie podało jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia na temat całej sprawy, jak podawaliśmy w poprzednim newsie, AJ prawdopodobnie jest kontuzjowany, lub nabawił się tylko lekkiego urazu przed występami, który dał o sobie znać podczas starcia. Ostatnią opcją jest oczywiście zaplanowana akcja ze strony WWE.

– Oto oficjalny plakat WrestleManii 34:

Na obrazku nie jest obecna postać The Undertakera, co może wskazywać na to, że Deadman nie pojawi się na WrestleManii, lub ukaże się publice dopiero podczas samego PPV.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778