ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zapowiedź NXT UK TakeOver: Blackpool II


Dwa słowa o samej arenie zmagań. Empress Ballroom, bo tak nazywa się część kompleksu Winter Gardens, została oddana do użytku w 1896. Co oznacza, że jest raptem trzydzieści lat starsza od Miłościwie Nam Panującej. Sala była świadkiem rozlicznych konkursów tanecznych najwyższej próby, ale również doświadczyła pląsów podchmielonych amatorów, kiedy przez pięć lat była używana jako klub nocny. Jeszcze jedna informacja przykuła moją uwagę. Dwa lata temu na tych deskach stanęli w szranki najlepsi brytyjscy barberzy. Niektóre propozycje były naprawdę… kreatywne. Ujmę to tak – markowe wąsy panów z Moustache Mountain (Seven & Bate) wypadają blado w porównaniu chociażby z tymi:

Jeśli chodzi o NXT UK, to Blackpool jest miejscem, w którym członkowie rosteru czują się jak w domu. To tutaj Tyler Bate podniósł nowiutki pas mistrzowski wysoko nad głowę, obejmując w posiadanie Królestwo. To było prawie trzy lata temu, na długo przed powstaniem brandu „NXT United Kingdom”. Z kolei dokładnie 365 dni upłynęło od pierwszego w historii NXT UK TakeOver. Gospodarzem tego historycznego wydarzenia była, jak można się domyślić, ta ociekająca złotem i przepychem sala. Już jutro nici losu młodszej siostry Żółtego Brandu i Blackpool splotą się po raz kolejny. Jak to się skończy?

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556