ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zapowiedź NXT UK TakeOver: Blackpool II

Gala

NXT UK TakeOver: Blackpool II

Miejsce

Empress Ballroom, Blackpool

Data

12 stycznia 2020

To już piąte TakeOver, które odbędzie się na ziemiach podlegających koronie brytyjskiej. Jak wiemy są to już kraje niepodległe i stanowią integralne części Wspólnoty Narodów, ale Królowa Matka będzie już do końca podpisywać się jako władczyni Antigui i Barbudy, Australii, Bahamów, Barbadosu, Belize, Grenady, Kanady, Jamajki, Nowej Zelandii, Papui-Nowej Gwinei, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyn, Tuvalu i Wysp Salomona. Do końca świata oczywiście, bo już chyba nikt nie wierzy w to, że Jej Wysokość podlega tak pospolitym zjawiskom jak śmierć.
Pierwsza gala odbyła się 16 grudnia 2015 w Londynie. Ówczesny czempion – Finn Balor – zdołał obronić swój tytuł w starciu z nieziemsko niebezpieczną bestią – Samoa Joe. Nie tylko w tej walce szybkość i spryt zatryumfowały nad brutalną siłą. Bayley, która zasiadała wtedy na tronie dywizji kobiet, zmusiła do poddania Jax. Mistrzyni pokazała niespotykany hart ducha i konsekwencję w działaniu. Cztery razy próbowała zapiąć dźwignię, która w ostatecznym rozrachunku dała jej zwycięstwo. Tak oto Żółty Brand zaczynał stawiać pierwsze kroki poza granicami Stanów Zjednoczonych. Rok później NXT zawitało do Kanady, a w 2018 roku powstała nowa tygodniówka poświęcona w całości wyspiarzom. Ostatnia gala NXT UK TakeOver odbyła się w walijskiej stolicy, Cardiff.
Dziś skupimy się na Blackpool, mieście, które z jakiegoś powodu WWE wybrało na swój brytyjski odpowiednik Madison Square Garden.

Karta walk:
Jordan Devlin vs. Tyler Bate
Trent Seven vs. Eddie Dennis

Kay Lee Ray (c) vs. Toni Storm vs. Piper Niven o tytuł mistrzyni dywizji kobiet NXT UK
Gallus (c) vs. Grizzled Young Veterans vs. Mark Andrews & Flash Morgan Webster vs. IMPERIUM (Marcel Barthel & Fabian Aichner) o tytuł mistrza dywizji tag team NXT UK
WALTER (c) vs. Joe Coffey o tytuł mistrza NXT UK

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556