ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zamieszanie związane z występami Romana Reignsa, Niespodziewane zakończenie NJPW Wrestling Dontaku i więcej

– Drugi dzień gali NJPW Wrestling Dontaku zakończył się dosyć niespodziewanie.

Po walce o IWGP Heavyweight Championship, w której obecny mistrz Kazuchika Okada pokonał SANADĘ, wyświetlone zostało promo, w którym Chris Jericho pokazał się po raz pierwszy w NJPW od Wrestle Kingdom 13. Wyzwał do walki mistrza w starciu o pas, który należy do Okady na następnej dużej gali od NJPW – Dominion, która odbędzie się w Osace 9 czerwca. Walka już figuruje w oficjalnej karcie na stronie japońskiej federacji. Poniżej promo Y2J’a:

– Pozostałe wyniki z Dominion:

1. Tag Team Match
Ren Narita & Shota Umino pokonali Yuyę Uemurę & Yotę Tsujiego

2. 10 Man Tag Team Match
Suzuki – gun (Minoru Suzuki & El Desperado & Yoshinobu Kanemaru & Taichi & TAKA Michinoku) pokonali Ryusuke Taguchię & Jeffa Cobba & Toę Henare & YOSHI – HASHI & Tiger Maska

3. Six Man Tag Team Match
Jushin Thunder Liger & Toru Yano & Togi Makabe pokonali Bullet Club (Tama Tonga & Tanga Loa & Jado)

4. 8 Man Tag Team Match
Tomoaki Honma & Mikey Nicholls & Juice Robinson & Hirooki Goto pokonali Bullet Club (Jay White & Bad Luck Fale & Chase Owens & Hikuleo)

5. Tag Team Match
Taiji Ishimori & El Phantasmo pokonali Dragona Lee & Willa Ospreay’a

6. Six Man Tag Team Match
Los Ingobernables de Japon (Tetsuya Naito & BUSHI & Shingo Takagi) pokonali Kotę Ibushiego & SHO & YOH

7. Normal Match
Tomohiro Ishii pokonał EVILA

8. IWGP Heavyweight Championship Match
Kazuchika Okada (C) pokonał SANADĘ i obronił tytuł

– Oprócz walki o IWGP Heavyweight Championship na Dominion zobaczymy pojedynek pomiędzy Kotą Ibushim a Tetsuyą Naito o IWGP Intercontinental Championship. Ibushi przyjął wyzwanie Naito po ich dzisiejszym pojedynku.

– Na Twitterze niemały zamęt wywołał tweet Romana Reignsa. Były WWE Champion zapowiedział, że pojawi się na najbliższym RAW, bo ma tam niedokończone sprawy. Kilkadziesiąt minut później oficjalna strona WWE wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że Reigns jako zawodnik SmackDown Live nie może pojawiać się na RAW. Poniżej oba tweety:

Powróciłem na SmackDown Live, ale dalej mam niedokończone sprawy na RAW. Widzimy się w poniedziałek. #OchronaPodwórka

Władze WWE dowiedziały się, że Roman Reigns chce pojawić się na Monday Night RAW, jednak ze względu na zobowiązania względem SmackDown Live zawodnik nie pojawi się na Monday Night RAW.

– Wejściówka Roba Van Dama, który wczorajszej nocy powrócił do Impact Wrestling. Legenda ECW podpisała z organizacją krótkoterminową umowę i będzie się pojawiać na galach Impact:

– Money in the Bank Ladder Match z 2013 roku o walizkę gwarantującą walkę o World Heavyweight Championship. W walce wystąpili: Dean Amborse, Cesaro, Jack Swagger, Damien Sandow, Cody Rhodes, Wade Barett i Fandango:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778