ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zakulisowa opinia Lesnara o Joe, 32 operacja Kevina Nasha, KO i AJ nie zawalczą na Battleground?

– Dziennikarz Sean Ross Sapp z Fightful.com podzielił się za pomocą Twittera tym, co Brock Lesnar sądził o pracy Joe na Great Balls of Fire.

Usłyszałem, że Brock Lesnar był bardzo, bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez Samoa Joe

Po gali serwis The Fightful.com przeprowadził podcast. Źródło zza kulis wczorajszego wydarzenia miało im przekazać, że Brock Lesnar był zdumiony pracą jaką wykonał Samoa Joe. The Beast Incarnate był zachwycony tym, że Joe wytrzymał fizyczność Lesnara i potrafił odpowiadać na równym poziomie. Odnosząc się do informacji z zeszłego tygodnia, Samoa Joe mimo porażki na Great Balls of Fire wciąż ma dostawać wielki push za znakomitą pracę wykonywaną dotychczas w main rosterze, a pochwała od Brocka Lesnara zapewne doda mu kolejnych plusów u oficjeli.

– Kevin Nash opublikował na Twitterze informację dotyczącą stanu Jego kolana:

W związku z uszkodzoną łąkotką w moim lewym kolanie, nie będę podróżował w ten weekend. Jest to zablokowane w moim lewym kolanie. Operacja zaplanowana na czwartek.

Będzie to Jego 32 operacja. Wczoraj miejsce miała również 15 rocznica słynnej już odniesienia urazu mięśnia czworogłowego podczas RAW.

– WWE usunęło z karty Battleground walkę Kevin Owens vs AJ Styles o U.S. Title. Jest to następstwo zdobycia tytułu przez Amerykanina w Madison Square Garden. Na jutrzejszym SmackDown Live dowiemy się kolejnych informacji dotyczących przyszłości owego tytułu, jednak plotki mówiące o kontuzji Kevina Owensa mogą już raczej zostać zdementowane, gdyż Kanadyjczyk walczył na kolejnym live evencie w triple threat matchu z Baronem Corbinem i AJ Stylesem.