ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zaktualizowana karta i plakat gali Money in the Bank, Oficjalna data powrotu Johna Ceny i więcej!

– Po wczorajszym SmackDown Live do karty gali Money in the Bank dodana została walka o pas SmackDown Women’s Championship, w której mistrzyni – Naomi podejmie Lanę.

Poniżej cała aktualna karta gali:

1. 6 Man Money in the Bank Ladder Match
Shinsuke Nakamura vs. Baron Corbin vs. Sami Zayn vs. United States Champion Kevin Owens vs. AJ Styles vs. Dolph Ziggler

2. 5 Women’s Money in the Bank Ladder Match
Charlotte Flair vs. Tamina vs. Becky Lynch vs. Natalya vs. Carmella (/w. James Ellsworth)

3. WWE Championship Match
Jinder Mahal (c) (/w.Singh Brothers) vs. Randy Orton

4. SmackDown Women’s Championship Match
Naomi (c) vs. Lana

5. SmackDown Tag Team Championship
The Usos (c) vs. The New Day

– Oprócz tego przedstawiony został plakat gali, na którym widzimy grupę The New Day. Galę będziecie mogli obejrzeć za darmo, w jakości HD i bez rejestracji w naszej zakładce live 18 czerwca o godzinie 2:00.

– WWE oficjalnie podało do wiadomości, że John Cena powróci do WWE TV 4 lipca podczas SmackDown Live w Phoenix. Będzie to SmackDown Live z okazji Święta Niepodległości w USA.

– Jim Ross na swoim blogu wspomniał, że z chęcią skomentowałby main event Great Balls of Fire, pomiędzy Brockiem Lesnarem oraz Samoa Joe, ponieważ stwierdził już dwa lata temu podczas Wrestlemanii 31, że jest to jeden z jego wymarzonych dream matchów i byłby zaszczycony skomentowaniem tego pojedynku.

– Na Slammiversary do grona TNA Hall of Fame zostanie wprowadzony „Cowboy” James Storm. Informację tę podało do wiadomości samo Impact Wrestling. Gala odbędzie się 2 lipca.

– Na koniec SmackDown Live Fallout i 205 Live Fallout oraz Top 10 momentów wczorajszej Błękitnej Tygodniówki. Wywiadów udzielają Tamina i Drew Gulak

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552