ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Zack Ryder o swoim wymarzonym pojedynku, Randy Orton dostanie wolne oraz więcej!

rydermania

– Zack Ryder niedawno udzielił wywiadu dla portalu Planeta Wrestling.

W czasie rozmowy, Ryder został zapytany o swój wymarzony pojedynek. Były mistrz Interkontynentalny odpowiedział, że jego wymarzoną walką byłoby starcie z Edgem:

„Chcę powiedzieć, że zdecydowanie z Edgem. Kiedy pojawiłem się w WWE to pracowałem przy nim. Byłem jednym z Edge Heads wraz z Curtem Hawkinsem. Byłem z nim (Edgem) w ringu, walczyłem wspólnie z nim w pojedynkach drużynowych przeciwko takim zawodnikom jak The Undertaker, Shawn Michaels czy też Ric Flair. Nie mieliśmy dużego doświadczenia w WWE, a wspólna praca z nim dużo nas nauczyła oraz od zawsze był jednym z moich ulubionych wrestlerów w dzieciństwie. Więc zdecydowanie, Zack Ryder vs. Edge jest moją walką marzeń.”

– W zeszłym miesiącu informowaliśmy Was o tym, że Randy’ego Ortona może zabraknąć na gali Survivor Series 2016. Powodem nieobecności zawodnika miał być fakt, że dwa dni po gali PPV, The Viper będzie oczekiwał narodzin swojej córki. Dave Meltzer zaznaczył, że wrestler dostanie wolne i oczekuje się, że czas jego nieobecności to okres po gali Survivor Series do gali SmackDown Live, która odbędzie się 29 Listopada.

– Kurt Angle gościnnie wystąpi w dzisiejszym odcinku serialu komediowego Those Who Can’t, emitowanym na truTV. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź tego odcinka:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783