ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z kim zmierzą się AJ Styles i Rey Mysterio na WrestleManii?

– WrestleMania zbliża się wielkimi krokami.W związku z tym WWE powinno przygotowywać już dobrą kartę walk z dużymi nazwiskami. Jednym z nich jest AJ Styles.

Strata Mistrzostwa WWE przez AJ’a była zaskakująca i może sporo zmienić w kontekście walki na WrestleManii. Joe Peisich donosi, że przeciwnikiem byłego już mistrza ma być Randy Orton. Byłoby to coś, czego fani nie widzieli jeszcze na wielkiej scenie.

Ciekawą sprawą jest również kontrakt Stylesa, który ma dobiec końca niedługo po WrestleManii.

Drugim zawodnikiem, którego temat był poruszany, jest Rey Mysterio. Mówi się, że ma zawalczyć o Mistrzostwo US. Nie wiadomo jednak kto byłby jego przeciwnikiem. Póki co mistrzem jest Shinsuke Nakamura, lecz Andrade Almas również jest jednym z wrestlerów wymienianych w kontekście tej walki.

Prawie pewnym jest fakt, że Rey zawalczy o to mistrzostwo i dopracowywane są detale.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778