ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z kim zawalczy Shane McMahon na WrestleManii? Heel turn Bayley?

– Aktualna rywalizacja pomiędzy Shane’em McMahonem a Samim Zaynem i Kevinem Owensem ma mieć swój finał na WrestleManii. Według WrestleVotes, które donosiło między innymi o prawdopodobnym odejściu Neville’a z WWE, Shane McMahon będzie miał walkę na WrestleManii. Nie wiadomo jeszcze dokładnie z kim on zawalczy, ale jest duże prawdopodobieństwo, że Owens i Zayn będą zamieszani w tę walkę.

– Podczas swojego ostatniego podcastu Dave Meltzer wypowiadał się między innymi na temat pozycji Bayley.

Oni już się poddali dawno temu. Nie mają na nią pomysłu, to że teraz walczy w tag teamie z Mickie James, która została sprowadzona dla zapełnienia rosteru, po prostu to pokazuje.

Przed przejściem do głównego rosteru wiele osób w federacji myślało, że Bayley będzie kobiecym odpowiednikiem Johna Ceny ze względu na jej ogromną popularność w NXT. Przez to, że oficjele nie mieli na zawodniczkę żadnych konkretnych planów, ta popularność spadła. W ostatnich wywiadach Bayley wspominała, że jej postać potrzebuje zmian. To tylko kwestia czasu żeby federacja się na to zdecydowała.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778