ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z kim zawalczy Lesnar na WrestleManii? Debiut EC3 w Main Rosterze anulowany?

– Dave Meltzer z F4WOnline.com odniósł się do sytuacji Brocka Lesnara i jego walki na WrestleManii 35. Jego słowa wskazują na to, że The Beast Incarnate obroni swój pas podczas jego potencjalnego starcia na Royal Rumble:

Lesnar vs Rollins jest zaplanowane z włączeniem Romana Reignsa w jakiś sposób. Będą chcieli użyć jego imienia i choroby w tym story, które zamierzają zbudować.

– Mike Johnson z PWInsider.com wypowiedział się o statusie EC3 i jego niedoszłym debiucie na RAW lub SmackDown Live:

Oczywiście ogłoszony został debiut Larsa Sullivana. Zawsze jednak słyszę, że EC3 jest wymieniany w gronie zawodników, którzy mają dostać ten sygnał. Jestem przekonany, że gdyby nie uraz, którego doznał na TakeOver: Brooklyn, zadebiutowałby w głownym rosterze po SummerSlam. Teraz muszą znaleźć dla niego odpowiednie miejsce. Tak to widzę. To wszystko ma też związek z tym, że Vince musi być na kogoś gotów, a Triple H musi być gotów na puszczenie tej gwiazdy. Nie można niczego pospieszać. Myślę, że cała śmietanka NXT zmieni się w przeciągu najbliższego roku.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552