ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z kim zawalczy Jericho? Nowa koszulka Jindera Mahala, Nigel McGuinness o tęsknocie za ringiem

– Nigel McGuinness rozmawiał ostatnio z Tomem Feahenym. Całego wywiadu możecie przesłuchać tutaj..

O dostaniu pracy w WWE:

To było coś nagłego. Pewnego dnia usłyszałem, że dam sobie z tym radę. Sam nie byłem tego pewien, ale otrzymałem tę szansę i jestem teraz po prostu wdzięczny. Po odejściu z ringu wiedziałem, że mogę dostać propozycje, by robić inne rzeczy i jestem zadowolony, że to się stało.

Czy tęskni za byciem w ringu:

Są takie momenty w których tęsknię za byciem wrestlerem. Miałem krótki okres czasu w WWE, ale było to dawno temu, natomiast teraz mogę być tu komentatorem na naprawdę długi okres czasu. Lubię to uczucie i czuję, że się rozwijam.

O komentowaniu RAW lub SmackDown:

Jestem otwarty na wszystko. W WWE gdy dostajesz szansę i wykorzystujesz ją dobrze, dostajesz kolejne i kolejne. Będę wykonywał swoją robotę i zobaczymy co się wydarzy.

– Swojej pierwszej koszulki doczekał się mistrz WWE – Jinder Mahal. The Maharaja do tej pory był pierwszym mistrzem ostatnich lat bez własnego merchandise’u.

– Chris Jericho jest zapowiadany na live eventy w Japonii 28 i 30 czerwca oraz 1 lipca. Wciąż nieznana jest jego rola podczas pierwszej daty, jednak w kolejnych dniach zawalczy z Hideo Itamim, a następnie z Deanem Ambrosem, Finnem Balorem i The Mizem w Fatal Four-Wayu o Pas Interkontynentalny.