ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z kim zawalczą Brock Lesnar i John Cena na Survivor Series?

– Brock Lesnar został awizowany na listopadowe RAW.

– Obecny Universal Champion pojawi się na Czerwonej Tygodniówce, która będzie miała miejsce po gali TLC, czyli 23 października w Green Bay, Winsconsin. Natomiast w zeszłym tygodniu pojawiła się informacja, że The Beast pojawi się na finalnym RAW (17 listopada w Atlancie) przed galą Survivor Series 2017.

Aktualnie Lesnar nie jest reklamowany na wspomnianą wyżej galę PPV, jednakże można się spodziewać, że mistrz będzie bronił swojego tytułu właśnie na Survivor Series. Prawdopodobnie przeciwnikiem Lesnara będzie Finn Balor. Warto dodać, że aktualnie Brock nie jest reklamowany na gale po Survivor Series 2017.

– W czasie, gdy Lesnar nie jest aktualnie awizowany, John Cena został zareklamowany na tę galę. Co ciekawe lider Cenation został dodany do każdej gali RAW/SD, które odbędą się przed tym PPV. Najprawdopodobniej John Cena zmierzy się tam z Brayem Wyattem.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743