ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z kim Randy Orton miał się zmierzyć na Backlash? Dlaczego Shinsuke Nakamura nie walczył jeszcze na SmackDown Live? Kto jest faworytem do zdobycia walizki Money in the Bank?

– Jak wiadomo, Jinder Mahal wygrał Six-pack Challenge o miano pretendenta do Mistrzostwa WWE. Jednakże, oryginalne plany były inne.

Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio donosi, że oryginalnym planem była walka Barona Corbina z Randym Ortonem o Mistrzostwo WWE. Federacja woli aktualnie się skupić na promowaniu WWE w Indiach, co jest powodem walki Randy’ego Ortona z Jinderem Mahalem.

– Shinsuke Nakamura walczy aktualnie w dark matchach ze względu na dużą ilość fanów opuszczających arenę przed 205 Live. Najprawdopodobniej zawalczy niedługo z Dolphem Zigglerem na Backlash.

– Bukmacherzy już wytypowali faworyta do wygrania Money in the Bank Ladder Matchu. Jest nim Baron Corbin, któremu daje się 40%  szans na wygranie. Tuż za nim jest Shinsuke Nakamura, który ma 33% szans. Na 3 miejscu znajduje się Kevin Owens, który ma 28% szans na zwycięstwo.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556