ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z kim Hulk Hogan chciałby stoczyć swój ostatni pojedynek w WWE? Co dalej z feudem Horsewomen vs. Horsewomen? I więcej!

– WWE Hall of Famer, Hulk Hogan niedawno na swoim YouTube’owym kanale urządził sesję Q&A.

Jeden z fanów zapytał się Hulkstera o to, z którym zawodnikiem rosteru WWE chciałby się zmierzyć w ringu. Mr. America odpowiedział, że bardzo chciałby zmierzyć się w swojej ostatniej walce w ringu WWE z Braunem Strowmanem:

Jeżeli mógłbym zmierzyć się z jednym z zawodników WWE, a zapewne dostałbym swój ostatni pojedynek, to byłby to Braun Strowman.

Sądzę, że jeżeli wbiegłby on naprzeciwko mocy HulkManii, to zarówno jego jak i jego karierę rozniosłoby, aż do samego dachu, ale byśmy się wtedy dowiedzieli z jakiej gliny jest on ulepiony, bracie.

Warto wspomnieć, że Hulk Hogan swój ostatni profesjonalny pojedynek miał w 2012 roku za czasów występów w TNA.

Całość sesji Q&A możecie obejrzeć poniżej:

– Oficjele WWE nadal są zainteresowani poprowadzeniem feudu na linii WWE Horsewomen (Charlotte Flair, Becky Lynch, Sasha Banks & Bayley) vs. MMA Horsewomen (Ronda Rousey, M.Shafir, J. Duke oraz Shayna Baszler). Według Wrestling Observer Newsletter obecnie włodarze WWE myślą nad kilkoma rozwinięciami tej rywalizacji. Jednym z pomysłów jest to, aby zrobić pojedynek na Survivor Series ze względu na to, że Charlotte i Becky Lynch znajdują się w rosterze SD a Sasha Banks i Bayley są na RAW. Drugim pomysłem jest zrobienie singlowego pojedynku Charlotte Flair vs. Ronda Rousey, jednakże i tutaj oficjele mają inne głosy, bo niektórzy chcieliby, aby to Stephanie McMahon jako pierwsza zmierzyła się z Rondą.

Świat wrestlingowy obiegły niepotwierdzone informacje, że Shayna Baszler podpisała kontrakt z federacją Vince’a McMahona. Co prawda zawodniczka była obecna na zapleczu podczas ostatnich nagrań NXT, jednakże nie została użyta podczas tapingów. Po tym jak silnie została zabookowana w turnieju MYC, każdy spodziewa się, że podpisze ona kontrakt z WWE, tym bardziej, że zawodniczka przestała rezerwować sobie czas na występy na innych galach.

– Na sam koniec Top 10 najlepszych momentów z ostatniego SmackDown: