ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z kim chciałby zmierzyć się The Rock? Roman Reigns nie pojawi się na trasie WWE po Wielkiej Brytanii i więcej!

– Były zawodnik WWE i gwiazda Hollywood – Dwayne „The Rock” Johnson chciałby po raz kolejny stanąć w ringu.

Podczas Q&A, które znajdziecie poniżej, Rock został zapytany o to z kim chciałby zawalczyć, jeśli otrzyma taką szansę. Zawodnik wymienił trzy gwiazdy WWE: Triple H’a, Brocka Lesnara i Romana Reignsa. Sam Reigns mówił, że chciałby zmierzyć się z Dwayne’em na WrestleManii.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że walka z którymś z tych panów mogłaby się odbyć.

– Gwiazda WWE – Roman Reigns został usunięty z nadchodzącej trasy po Wielkiej Brytanii. Słyszeliśmy już o „problemach zdrowotnych”, które uderzyły do szatni WWE. Ofiarami stało się kilka dużych gwiazd, w tym właśnie Roman. Z tego powodu Reigns na początku został zastąpiony przez Generalnego Menadżera RAW w walce The Shield na TLC. Dave Meltzer poinformował, że lekarze nie pozwolili na jego powrót w najbliższym czasie.

Kurt Angle ogłosił, że Seth Rollins i Dean Ambrose będą bronić tytułów tag teamowych podczas 5 gal w Wielkiej Brytanii. WWE liczy na powrót Reignsa przed galą Survivor Series.

– Za miesiąc na gali Survivor Series The Miz będzie walczył o tytuł Mistrza Stanów Zjednoczonych przeciwko Baronowi Corbinowi. Po ostatniej gali SmackDown Corbin wstawił film na Twittera, w którym „atakuje” The Miza oraz jego zonę Maryse.

W niedzielny wieczór Miz postanowił odpowiedzieć Corbinowi i również wstawił krótki filmik na Twittera:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778