Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Z kim chciałby zmierzyć się Steve Austin? Baron Corbin w WWE Haunted World, Gwiazda NXT zadebiutuje w main rosterze? – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z kim chciałby zmierzyć się Steve Austin? Baron Corbin w WWE Haunted World, Gwiazda NXT zadebiutuje w main rosterze?

– Niedawno w Steve Austin Show, WWE Hall of Famer – Steve Austin brał udział w Q&A od fanów z The Broken Skull Ranch 2.0.

Austin mówił o tym, z jakim obecnym zawodnikiem z WWE chciałby się zmierzyć. Wykazał chęć stoczenia walki z zawodnikami Monday Night RAW – Brockiem Lesnarem oraz Eliasem. Austin wyjawił, że chciałby walczyć z Lesnarem, ponieważ są bliskimi przyjaciółmi i pojedynek z Bestią najbardziej przypadłby mu do gustu.

Gdybym miał stoczyć jeszcze jedną walkę z kimkolwiek z WWE, kto by to był? Nie wiem, to dobre pytanie. Oczywiście jestem bardzo dobrym przyjacielem Brocka Lesnara, znam go niemal od zawsze, więc myślę, że byłoby fajnie z nim współpracować.

Austin wspomniał również o chęci stoczenia pojedynku z Eliasem. Warto zauważyć, że Stone Cold zasugerował, że chciałby współpracować z Eliasem, aby go bardziej wypromować. Wspomniał też, że jest fanem jego ostatniej zmiany na babyface’a.

Uważam, że Elias radzi sobie naprawdę dobrze i bardzo chciałbym pracować z tym facetem, aby go bardziej wypromować. Myślę, że on jest na najlepszej drodze do bycia najlepszym zawodnikiem. Elias robi coraz większe postępy, ma cholernie dobrą rękę w ringu, świetny chwyt, a motyw z gitarą jest super. Ma naprawdę dobry gimmick, no i poza tym jest bardzo zabawnym facetem.

 

– Poniżej znajduje się najnowszy odcinek serii WWE Haunted World, w którym wystąpił dyrektor generalny RAW – Baron Corbin. W tym odcinku Corbin i Tyler Breeze podróżują do nawiedzonej kawiarni Merchants Cafe & Saloon, najstarszej restauracji w Seattle.

 

– Były mistrz NXT – Aleister Black jest obecnie uwikłany w rywalizację z Johnnym Gargano. Black podpisał kontrakt z NXT w czerwcu 2016 roku i wygrał mistrzostwo NXT w kwietniu. Stracił tytuł na rzecz Tommaso Ciampy na tapingach NXT w lipcu. Podczas ostatniej edycji Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer mówił o nagraniach NXT z tego tygodnia. Meltzer twierdzi, że rozważana jest decyzja o dołączeniu Blacka do głównego rosteru.

Black był jedną z kilku gwiazd NXT, które brały udział w tourze po Europie. Black rozmawiał z Rock Sins o tym doświadczeniu, gdzie nazwał to „wielką rzeczą”.

To wielka sprawa. Przebywasz z tymi wszystkimi ludźmi, którzy są niesamowitymi wykonawcami, niesamowitymi wrestlerami. Facetami, którzy są na szczycie świata i nagle wrzucają cię tam, a ty myślisz jedynie „W porządku, przeżyję”. To niesamowite przeżycie, dzięki któremu jestem jeszcze bardziej skoncentrowany na tym, aby wykonywać moją pracę dobrze. Pas, który noszę i marka, jaką promuję sprawia, że niesamowicie się nakręcam.