ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z kim będzie rywalizował Finn Balor? Nowy segment na SmackDown Live, Dlaczego Steve Austin nie pojawił się na WrestleManii?

– Podczas ostatnich epizodów RAW Finn Balor walczył z mało znaczącymi gwiazdami. Jest to spowodowane tym, że federacja planuje rywalizację Balora z Brayem Wyattem.

Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio mówił o statusie Finna Balora. Program z Brayem Wyattem rozpocznie się po Payback. Mówił również o rewanżu o Mistrzostwo Universal – Finn Balor wróci do walk o to mistrzostwo najprawdopodobniej po tym, kiedy Brock Lesnar zmierzy się z Braunem Strowmanem (w porze letniej).

– WWE poinformowało , że Mistrz Stanów Zjednoczonych Kevin Owens ogłosił pierwszy w historii „Face of America Open Challenge”, który odbędzie się na dzisiejszym SmackDown Live.

O miano pretendenta o Mistrzostwo WWE zmierzą się dziś Luke Harper, Erick Rowan, Jinder Mahal, Mojo Rawley, Dolph Ziggler i Sami Zayn.

– Stone Cold Steve Austin w swoim podcaście mówił o tym, dlaczego nie pojawił się na WrestleManii. Powodem tego było sprzedawanie jego rancza w Teksasie. Oba wydarzenia kolidowały ze sobą. Austin powiedział też, że otrzymał zaproszenie, ale musiał je odrzucić i nie ma żadnych konfliktów na linii WWE-Austin.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552