ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Z jakim problemem zmaga się Sheamus? John Cena w sequelu ‚Suicide Squad’, Roman Reigns: ‚To właśnie modlitwy i błogosławieństwa ludzi uratowały mi życie’

– Według portalu Variety, John Cena obecnie przeprowadza rozmowy, które mają na celu jego dołączenie do obsady sequelu ‚Suicide Squad’.

Jeszcze nie wiadomo w jaką postać wcieliłby się John Cena, za to pewne jest, że Margot Robbie ponownie wcieli się w rolę Harley Quinn, a Jai Courtney powróci jako Kapitan Boomerang. To byłby pierwszy film, w którym Cena wcieliłby się w rolę komiksową. Sequel filmu z 2016 roku ma wejść do produkcji jesienią tego roku. Scenariusz napisze i wyreżyseruje James Gunn. Planowana data premiery to 6 sierpnia 2021 roku.

– Według biuletynu Wrestling Observer – Sheamus ma obecnie do czynienia z wstrząsem mózgu. Do urazu doszło prawdopodobnie podczas starcia The New Day vs. Sheamus, Cesaro i Drew McIntyre na zeszłotygodniowym SmackDown. Zarówno Sheamus, jak i Big E zostali kontuzjowani w trakcie tego samego meczu. Sheamus nie pojawił się na żadnej z tygodniówek w tym tygodniu. Z tego powodu mężczyzna nie brał udziału w Superstar Shake-Up. Wstrząs wyjaśnił również jego nieobecność w main evencie SmackDown, gdzie Cesaro połączył siły z Rusevem i Shinsuke Nakamurą w przegranym starciu przeciwko Kofiemu Kingstonowi, Xavierowi Woodsowi i Kevinowi Owensowi.

 

– Gwiazda WWE – Roman Reigns znalazł się w najnowszym numerze Sports Illustrated. Artykuł mówi o niedawnym powrocie Reignsa do ringu po wygranej batalii z białaczką oraz o zwycięstwie nad Drew McIntyre’em na WrestleManii 35. ‚Big Dog’ stwierdził, że to modlitwy i błogosławieństwa z całego świata uratowały mu życie.

To stało się dzięki tym wszystkim modlitwom i błogosławieństwom z całego świata, nawet od ludzi, którzy nie mieli pojęcia, kim jest Roman Reigns. To właśnie uratowało mi życie. Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że to walka, która nas wszystkich łączy. Wszyscy walczymy w tej bitwie. Zawsze jest ktoś, kto się z tobą łączy, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy. Moja historia może w jakiś sposób zainspirować kogoś do przesunięcia kolejnej godziny lub przejścia przez kolejny zabieg, a jeżeli rzeczywiście tak jest, to wszystko przez co przeszedłem było tego warte.

W artykule został zawarty fragment wywiadu z Johnem Ceną. Cena chwalił Reignsa, twierdząc, że jest kimś, kogo podziwia.

Każdy, kto walczy z takim wyzwaniem i może wygrywać wielokrotnie, jest osobą, którą podziwiam. Teraz Roman może podzielić się swoją historią ze światem i zacząć używać swojego głosu, aby pomóc innym ludziom będącym w podobnej sytuacji.