ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Yamaguchi-San nie żyje, powrót gwiazdy WWE na Live Evencie oraz więcej!

– Jimmy Suzuki – właściciel Tokyo Championship Wrestling, poinformował, że Wally Yamaguchi, znany fanom WWF/WWE jako Yamaguchi, zmarł 9 marca w wieku 61 lat.

Yamaguchi znany jest z federacji McMahona jako menadżer stajni Kai En Tai, która zadebiutowała w WWF w 1998 roku. Powód zgonu nie został podany. Redakcja WrestleSpot.pl składa rodzinie zmarłego najszczersze kondolencje.

– Luke Harper powrócił do ringu ostatniej nocy podczas Live Eventu Monday Night RAW w Rochester. Zmierzył się w zwycięskiej walce przeciwko Mojo Rawleyowi

– Jak podaje PWInsider, Luke Gallows i Karl Anderson odrzucili nowe kontrakty, które zaproponowało WWE i chcą opuścić federację kiedy ich aktualne umowy wygasną w pazdzierniku. Zawodnicy są niezadowoleni ze swojej aktualnej pozycji w federacji, dodatkowo WWE zrezygnowało z emitowania „Botch Club”, programu który The Club mieli prowadzić.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778